Everlast rukavice: Ikona ringu i fitness center

Everlast Rukavice

Everlast: Legenda mezi rukavicemi

Značka Everlast je synonymem pro boxerské vybavení už přes století. Založena v roce 1910 v New Yorku, původně se zaměřovala na výrobu plaveckých oděvů, které měly vydržet "ever last" - tedy navždy. Brzy se ale proslavila svými odolnými boxerskými rukavicemi, které si oblíbili legendy jako Jack Dempsey nebo Joe Louis. Dnes Everlast vybavuje sportovce po celém světě a je symbolem síly, odolnosti a neutuchajícího ducha boje. Od boxerských rukavic a chráničů zubů, přes oblečení a doplňky, Everlast nabízí širokou škálu produktů pro všechny úrovně sportovců, od začátečníků až po profesionály.

Historie značky Everlast v boxu

Značka Everlast je s boxem nerozlučně spjata už od roku 1910, kdy si mladý Jacob Golomb, syn krejčího a nadšený plavec, otevřel v New Yorku obchod se sportovním oblečením. Tehdejší plavecké úbory nevydržely déle než jeden zápas, a tak se Jacob rozhodl, že stvoří odolnější variantu. Jeho plavky měly vydržet "ever last" - věčně. A tak se zrodila legenda.

Everlast se brzy stal synonymem pro kvalitu a odolnost a jeho popularita v boxerském světě rostla. V roce 1917 si Everlast oblíbil i tehdejší mistr světa v těžké váze Jack Dempsey, který v rukavicích Everlast knokautoval soupeře po soupeři. Z Everlastu se stala ikona boxu, kterou s hrdostí nosí generace šampionů, od Muhammada Aliho po Floyda Mayweathera.

Typy rukavic Everlast pro různé sporty

Ever

Materiály a technologie v rukavicích Everlast

R

Výběr správných rukavic Everlast

Everlast nabízí širokou škálu boxerských rukavic pro začátečníky i profesionály. Při výběru těch správných je důležité zvážit několik faktorů. Typ tréninku určuje, zda potřebujete rukavice na sparing, pytel nebo zápas. Velikost rukavic se odvíjí od obvodu vaší ruky a váhy. Správná velikost je klíčová pro ochranu vašich rukou a zápěstí. Hmotnost rukavic se udává v uncích a ovlivňuje sílu úderu a únavu. Pro začátečníky se doporučují těžší rukavice, které poskytují větší ochranu. Materiál a zapínání jsou dalšími faktory, které ovlivňují pohodlí a odolnost rukavic. Kožené rukavice jsou odolnější, zatímco syntetické materiály jsou cenově dostupnější. Suchý zip usnadňuje nasazování a sundávání rukavic. Než se rozhodnete pro konkrétní model, vyzkoušejte si různé velikosti a typy rukavic, abyste našli ty, které vám nejlépe padnou.

Péče o rukavice Everlast pro delší životnost

Boxerské rukavice Everlast jsou investicí do vašeho tréninku. Správná péče prodlouží jejich životnost a udrží je v kondici. Po každém tréninku je důležité rukavice nechat pořádně vyschnout. Pot zanechaný uvnitř podporuje růst bakterií a nepříjemný zápach. Vložte do rukavic po tréninku sáček s rýží nebo speciální absorpční vložky, které absorbují vlhkost. Pravidelně otírejte povrch rukavic vlhkým hadříkem s mýdlovou vodou, abyste odstranili pot a nečistoty. Nepoužívejte agresivní chemikálie ani horkou vodu, které by mohly poškodit materiál. Pokud se vaše rukavice namočí, nechte je volně uschnout na vzduchu. Nesušte je na topení ani na přímém slunci, mohlo by dojít k jejich deformaci. Pravidelná péče o vaše boxerské rukavice Everlast jim zaručí delší životnost a udrží je v perfektním stavu pro vaše tréninky.

Oblíbené modely rukavic Everlast

Everlast nabízí širokou škálu boxerských rukavic, ale mezi nejoblíbenější modely patří Everlast Pro Style, Everlast 1910 Classic a Everlast Powerlock2. Model Pro Style je cenově dostupná volba, která je ideální pro začátečníky. Rukavice 1910 Classic jsou vyrobeny z prvotřídní kůže a poskytují vynikající ochranu a pohodlí. Pro zkušené boxery jsou určeny rukavice Powerlock2 s inovativním zapínáním na suchý zip a pěnou s dvojitou hustotou pro maximální ochranu kloubů. Při výběru rukavic Everlast je důležité zvážit úroveň zkušeností, styl tréninku a velikost rukou.

Everlast: Spolehlivá volba pro sportovce

Značka Everlast je synonymem pro kvalitu a odolnost ve světě sportu už od roku 1910. Od boxerských rukavic, přes chrániče zubů až po oblečení na trénink, Everlast nabízí širokou škálu produktů pro sportovce všech úrovní.

Everlast si získal důvěru profesionálů i amatérů díky svému důrazu na detail a použití prvotřídních materiálů. Produkty jsou navrženy tak, aby vydržely i ty nejnáročnější tréninky a zápasy.

Ať už jste ostřílený boxer, nebo teprve začínáte s fitness, Everlast vám poskytne vybavení, které vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Publikováno: 05. 06. 2024

Kategorie: sport

Autor: MartinTvrdon

Tagy: everlast rukavice | rukavice od značky everlast